Czy wkładka hormonalna mogła nie zadziałać?

Jestem nierodka, od 8 miesiecy mam wkladke hormonalną i nie mialam z nia żadnych problemów- lezala idealnie i mialam tylko na poczatku lekkie plamienia. Tydzień temu dostalam okres tak bolesny i obfity jak przed wkładką- od 7 dni krwawie. Czy z wyzytą u lekarza moge poczekac 2 miesiace czy to cos powaznego i musze isc natychmiast? Czy wkladka mogla przestac dzialac?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. proponuję udac się do lekarza ginekologa.