Czy właśnie w tych dniach należy zbadać hormony?

Witam, chodzę na laserowe usuwanie wąsika laserem diodowym,niestety przynosi marne efekty od roku,ostatnio pani która wykonuje zabieg zleciła mi wykonać badania.W 9 dniu cyklu poziom następujących hormonów:estrogen, FSH, Prolaktyna, testosteron, DHEAS, oraz 22-23 dnia cyklu : progesteron,Ch, prolaktyna, kortyzol , T3 T4 TSH a potem udać sie z nimi do endokrynologa .Czy właśnie w tych dniach należy zbadać hormony ponieważ po zapoznaniu się z tematem zazwyczaj pierwsze był wskazane na 3-5 dzień?

Lek. Tomasz Budlewski

Osobiście był proponował 3-5 dzień a pozostałe tak jak wyżej napisano