Czy włosy, które wypadły mi z powodu złego odżywiania mogą odrosnąć?

Czy włosy które wypadły mi z powodu złego odżywiania mogą odrosnąć? Jakieś półtora roku temu przez kilka miesięcy byłam na skraju głodówki i zaczęły wypadać mi włosy. Straciłam ich dość sporo i różnica jest zauważalna. Czy one mogą kiedyś odrosnąć? Teraz odżywiam się zdrowo i na pewno niczego w mojej diecie nie brakuje, jednak włosy od tamtej pory bardzo łatwo się niszczą i nic nie pomaga. Co mogę zrobić?

Lek. Katarzyna Szymczak

Włosy mogą odrosnąć, różnorodna, zdrowa dieta z pewnością może w tym pomóc, proponuję także preparaty zawierające skrzyp i pokrzywę. Należałoby także wykluczyć niedobory hormonalne: TSH, estardiol, tesosteron, ewentualnie wizyta u trichologa.
Pozdrawiam