Czy włosy odrosną?

Ostatnio w wyniku szarpaniny z kimś straciłam z tyłu głowy trochę włosów, tzn. zostały wyrwane i mam z tyłu głowy taki mały, łysy placek. Nie widać go, bo mam przykryty włosami. Czy włosy mi odrosną, jeśli zostały wyrwane? To było dopiero tydzień temu. Zauważyłam minimalnie, że coś tam odrasta, lecz boję się, że nie odrosną mi całkowicie tam włosy. Proszę o poradę.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Bardzo dziękujemy za zadanie pytania.

Jeśli nie występują u Pani żadne zaburzenia w związku z wzrastaniem włosów, powinny one odrosnąć. Jest to proces długotrwały. Włosy odrastają średnio 3-5 mm w ciągu miesiąca.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl