Czy worki pod oczami mogą oznaczać chorobę?

Witam! Chciałabym zapytać czy worki i się pod oczami mogą oznaczać chorobę? Mam 28 lat, odwiedziłam mnóstwo lekarzy, którzy zbywali mnie, że 'taka moja uroda'. Ja niestety za urodę tego nie uważam. Proszę o poradę.

WItam,

Jezeli sa w tej kwestii watpliwosci warto zrobic podstawowe badabnia laboratoryjne: morfologia krwi z rozmazem recznym, OB, mocznik, kreatynina, sod, potas, TSH, fT4, AlAT, bilirubina, badanie ogolne moczu.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga