Czy wraz z Tetralysalem 300 mg mogę stosować również tonik robiony na receptę w aptece?

Dzień dobry, czy wraz z tetralysalem 300 mg mogę stosować również tonik robiony na receptę w aptece o składzie : detreomycini 2,0 , ac salicylici 1,0 , resorcini 1,0 , hydrocortisoni 1,0 , 70 spir.vini. aa 100 M./sol. ? Chcę mieć pewność by nie narobić sobie krzywdy z twarzą. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego leczenie