Czy wstrząs mózgu miał wpływ na wzwód?

Witam.Mam problem ze zwodemod4 lat.To znaczy potrafie utrzymać zwod ale tylko przez 5 minut Nie czuję w środku reakcji podniecającej się.Mam 23 lata.Bralem tabletkę na zwod co miała 25mg.Ale czułem gorąco w sobie a na prace to nie pomogło. Bylem teraz u urologa ponieważ ucieka mi jedno jądro raz na 3 miesiace ale to ze względu ze źle miałem zszytaprzepukline. Na zwod przepisał mi vytaros. Spróbować go brać?W gimnazjum uderzyłem się w głowę i mialem wstrząs mózgu zapomniałem mu o tym powiedziec.

Witam!
Jak już się konsultować to najlepiej u seksuologa, ale lekarza! Wskazane badania dodatkowe, poziom hormonów płciowych, badania testowe projekcyjne i w zależności od potrzeb dalsze. To co Pan przedstawił pasuje do nerwicy płciowej, na pewno będzie potrzebna porządna psychoterapia, Odnośnie Pańskich obaw konsultacja neurologiczna, EEG i ew. RM głowy.
Powodzenia
W. Łuczkowski.

Problemy ze wzwodem utrzymują się od 4 lat, zaś wstrząs mózgu miał miejsce kilka lat wcześniej, więc trudno te dwa zjawiska bezpośrednio ze sobą powiązać (choć oczywiście nie można w 100% wykluczyć, że nie mają ze sobą nic wspólnego). Proszę wypróbować lek przepisany przez urologa.