Czy wstrzykując spermę do pochwy jest szansa na zajście w ciążę?

Witam, moje pytanie jest następujące: czy wstrzykujac sobie sperme męża do pochwy zaraz po wtrysku mam szansę zajść w ciążę? Oboje bardzo pragniemy dziecka jednak mąż ma ostatnio problemy z wytryskiem w środku, myślę że jest to spowodowane stresem. Bardzo proszę o rzetelna odpowiedź czy taka technika ma szansę na powodzenie.

Uzyskała Pani odpowiedź na swoje pytanie od koleżanki powyżej. Proszę jednak zwrócić uwagę na to, że takie rozwiązanie nie usuwa problemu. Wstrzyknięcie sobie nasienia Pani męża pozwoli Pani co prawda zajść w ciążę, jednak Pani mąż nadal będzie niezwykle zestresowany, jego sytuacja nie poprawi się i nie będziecie w stanie osiągnąć satysfakcji w kontaktach intymnych. Dodatkowym stresem w już i tak bardzo trudnej, aktualnej sytuacji Pani męża będzie zwiększone poczucie odpowiedzialności za Panią, jako przyszłą matkę Waszego dziecka, oraz za dziecko, które zacznie się rozwijać.
Zachęcam aby zamiast uciekać się do zaspokojenia Pani potrzeby macierzyństwa w "techniczny" sposób, zmotywowała Pani męża do podjęcia współpracy z psychoterapeutą, dzięki której będzie miał on szansę odnaleźć i zrozumieć przyczynę doświadczanego, potężnego i nieadaptacyjnego stresu, oraz wspólnie z terapeutą pracować nad zmianą. Być może mogłaby Pani udzielić mu wsparcia w tej trudnej dla niego sytuacji i udać się razem z nim na terapię par?
Proszę zaopiekować się mężem. Nie tylko dla niego życie stanie się bardziej satysfakcjonujące. Pani również na tym skorzysta zamieniając przemęczonego i zestresowanego męża na męża pełnego energii i spokoju. Proszę pomyśleć także o dziecku, które chciałaby Pani mieć. Jakiego tatusia życzyłoby sobie, gdyby miało wybór?