Czy wszystkie moje dolegliwości są jakoś powiazane?

Dobry wieczór.Od połowy lipca borykam się z nawracającym bólem w klatce i trudnością w oddychaniu. Ból jest ostry, promieniujący na całą klatke piersiowa/ serce, z naciskiem na mostek. Ból jest w zasadzie stały, z większym badz mniejszym natezeniem, natomiast problemy z oddychaniem raz są, a niekiedy zanikają. W pewnym momencie trafiłam na izbe przyjęc, z silnym bolem, gdzie stwierdzono neuralgie miedzyzebrowa, glównym zaleceniem było spozywanie duzej ilosci magnezu i ketonal przeciwbolowo. Ketonal pomagal,jednak tylko chwilowo,magnez biore stale lecz bez efektow, gdyz bol nadal jest. od 4 lat pale (paczka na tydzien) stad moja wizyta u pulmonologa, gdyz podejrzewalam ze to problem z plucami. Mialam robione rtg klatki, wszystko wyszlo Ok, nie stwierdzono zadnych zmian, EKG tez wporzadku, badania podstawowe bez zastrzezen. Mój narzeczony zauwazyl ze w trakcie oddychania słychac swist/ "charczenie". Ostatnio mialam torbiel na jajniku, a obecnie wlokniaka w piersi, jednak jestem pod stala kontrola ginekologa. czy to wszystko jest jakos powiazane? Do jakiego lekarza sie udac? bardzo prosze o pomoc i porade .Kobieta, lat 24

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego po zapoznaniu się z dotychczasowymi wynikami i diagnostyka będzie można zalecić dalsze postępowanie