Czy wszystko w porządku z moją ciążą?

Witam!
Już 9 dni spóźnia mi się okres, więc robiłam testy ciążowe (cztery). Wszystkie wyszły pozytywne, więc moja radość nie znała granic. Wczoraj (ósmy dzień spóźniającej się miesiączki) dostałam lekkich plamień - najpierw była plamka czerwona, a za jakiś czas brązowa. Tym plamieniom nie towarzyszył żaden ból. Czy to oznacza coś złego?
Wprawdzie lekarz jeszcze nie potwierdził ciąży, domniemam sobie na podstawie 4 pozytywnych testów, że to ciąża, ale boje się, że dzieje się coś niedobrego. Czy te plamienia to coś normalnego?
Proszę o szybką odpowiedź. Wizytę u lekarza mam umówioną dopiero 14 grudnia, bo są straszne kolejki.
Zuzia

Dzień dobry!
Takie plamienie we wczesnej ciąży może świadczyć o zagrażającym poronieniu, plamieniu kontaktowym z nadżerki. Bardzo ważne jest, by jak najszybciej zgłosić się do lekarza. Sprawdzi czy ciąża się rozwija i co jest przyczyną krwawienia.
Jeśli ciąża jest zagrożona przepisze leki i zaleci pozostanie w łóżku. Do czasu wizyty proszę jak najwięcej odpoczywać w pozycji leżącej i nie dźwigać nic.
Z poważaniem