Czy wszywka alkoholowa jest skuteczna?

czy wszywka alkoholowa jest skuteczna chcę żeby mój mąż ją zrobił bo nie wiem już jak mam go namówić żeby podjął leczenie a ja próbuję walczyć ale ja już też nie mam siły mamy wspaniałe dwie córki jedna ma 9l a druga 6l wiem że dla nich muszę być silna ale ja nie potrafię zaczynam być obojętna powoli nie widzę sensu życia zamykam się w sobie wiem żę ja też potrzebuję pomocy ale nie wiem czy jej chcę

Dzień dobry,

Wszywka nie wyleczy z alkoholizmu.
Najlepiej leczyć się przy pomocy profesjonalistów /psychiatry, psychoterapeuty/ - np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie. Pani również może skorzystać z pomocy w PZP/prywatnie.

nie dokonca.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza