Czy wybaczyć mężczyźnie zainteresowanie porno?

Jakiś czas temu podeszłam do chłopaka do byłego ale wróciłam bo tamtego nie kocham przeglądając jego telefon zobaczyłam że na stronie ma wpisane prywatne numery do kobiet towarzyskie z Wrześni i sex porno film za darmo jestem z nim ale czuję uraz i niewiem co dalej robić choruje od 10 lat ja depresję i nawet drobnostka jakas mnie rani więc niewiem co dalej

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt.

Zacznę od tego, że zawsze jest przyczyna i skutek tej przyczyny...

Z zaprezentowanej przez Panią relacji, wynika że rozstaliście się Państwo, na jakiś? czas, więc przez ten okres nie byliście parą...

Za słowami Pani..., wnioskuję, że przekroczyła Pani granice swojego Chłopaka, przeglądając Jego telefon...
Skoro posiada Pani taką wiedzę o Nim, że... "ma wpisane prywatne numery do kobiet towarzyskie z Wrześni i sex porno film za darmo...",
to może być dla Pani pewna wskazówka, że być może "Tego Czegoś "
brakuje w Państwa związku? (to tak do rozważenia...).

Jak ja to widzę?
Myślę, że być może? warto byłoby się skupić, nad tym, Co i Jak moglibyście poprawić w Waszej relacji intymnej/seksualnej/erotycznej?.
Widziałbym celowość takiej rozmowy z Pani Chłopakiem - otwartej, szczerej, i przede wszystkim nie oceniającej!

Z Pani relacji domniemam, że nie rozmawiacie Państwo ze sobą, o Waszych potrzebach, pragnieniach, wątpliwościach, czy też zwyczajnych niepokojach - które są immanentną częścią Naszego życia...

Nie napisała Pani, czy jest w procesie terapeutycznym..., jeśli nie, to mocno zachęcałbym Panią do takiej pracy terapeutycznej, pod okiem Psychologa/Psychoterapeuty.

Wspieram Panią mentalnie, gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam Panią serdecznie do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pani i Pani Chłopaka Tego, Czego potrzeba w Państwa związku,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

Witam Panią,
Jeżeli od 10 lat choruje Pani na depresję, to przede wszystkim
tym należy się zająć.
Jeżeli cierpi Pani na depresję, to każdy związek, tworzony
przez Panią, przyjmuje charakter depresyjny i jest bardziej podatny
na wszelkiego rodzaju kryzysy, nieporozumienia, konflikty…
Będąc w stanie depresji może Pani mieć również trudności z określeniem
autentyczności swoich uczuć i emocji, a także z właściwym
rozwiązywaniem problemów w związku.
Poza tym, jeżeli chciałaby Pani założyć rodzinę, a nie wyleczy Pani
depresji, to będzie Pani miała trudności w sprawowaniu właściwej
opieki nad dzieckiem.
Zatem wyleczenie depresji jest sprawą priorytetową i w pełni
uzasadnioną, a powodów dla których trzeba i warto wyleczyć
depresję jest co najmniej kilkadziesiąt.
Żeby skutecznie Pani pomóc, należy poznać dokładnie naturę
Pani problemu, dotrzeć do jego źródeł i na tej podstawie opracować
właściwą metodę terapii.
Dlatego zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii,
Psychoterapia pozwoli Pani wzmocnić poczucie własnej wartości,
odzyskać radość życia, a także spojrzeć na siebie i na swoje relacje
z mężczyznami z odpowiedniej perspektywy, a następnie stworzyć
stabilny i satysfakcjonujący związek z wybranym mężczyzną.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie,

Hanna Markiewicz,
psycholog,
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl