Czy wybaczyć partnerowi masturbację przy fotografiach?

Witam mam taki problem iż mój chłopak robił sobie dobrze przy zdjęciach moich i jego koleżanek są to osoby z naszego otoczenia wyszukiwał je z różnych portali społecznościowych , gdy zapytałam co sobie wyobrażał odpowiedział brzydko , wyobrażałem sobie jakbym je "ruchał " widać ,załuje tego co zrobił ,bardziej sie stara ,ale czy to normalne ? czy być z taką osobą ? wiem ,że robienie sobie dobrze jest naturalne ale uważam ,ze nie przy zdjeciach , bardzo mnie to zabołalo ,bo byliśmy super parą.

Dzień dobry,
tak jak Pani sama zaznaczyła masturbacja jest czymś normalnym. Jedni potrzebują jej trochę bardziej, inni mniej. Niestety jeżeli przyłapiemy na niej bliską osobę jest to bardzo trudne doświadczenie . Osoba, która się masturbuje musi dostarczyć sobie bodźce, które ją podniecają. Pani partnera podniecają na poziomie fantazji akurat te konkretne. Poprzez masturbacje w takiej formie wewnętrznie realizuje te fantazje. Warto porozmawiać z partnerem o pewnych granicach związanych z tą sferą życia. Proszę się zastanowić jakie bodźce nie będą odbiegały od Pani norm i nie będą przynosiły cierpienia. Myślę że kiedy przeprowadzą Państwo taką rozmowe, to przyniesie ona olge i pozytywnie wpłynie na samopoczucie.
Pozdrawiam A. Pacia

Niektóre osoby potrzebują tego typu wzmocnień, by uzyskać satysfakcję seksualną. Warto, by Państwo szczerze i przede wszystkim na spokojnie porozmawiali o seksie. Opowiedzieli sobie jakie są Wasze oczekiwania, jakie zachowania są do zaakceptowania, a jakie bezwzględnie nie i dlaczego (np. "jeśli zaspokajasz się przy fotografiach moich koleżanek, to jest mi przykro, bo czuję wtedy, że mnie nie kochasz, że jestem mniej atrakcyjna" itp.).
Warto wysłuchać też co partner ma do powiedzenia na ten temat i jak traktuje masturbację przy fotografiach innych kobiet. Jakie to ma dla niego znaczenie.
Myślę, że po takiej rozmowie otrzyma Pani odpowiedź na swoje pytanie.
Pozdrawiam serdecznie.