Czy wybielanie zębów ma wpływ na nowotwory?

Czy istnieje związek pomiędzy laserowym wybielaniem zębów a chorobą nowotworową piersi? Słyszałam,że nie powinno się wykonywać tego typu zabiegów podczas choroby nowotworowej - rzekomo wybielanie laserowe może mieć wpływ na poziomy hormonów ( zaburzać je ) a co za tym idzie może to skutkować dalszym rozwojem lub zmianiami w guzie. Czy istnieją informacje na temat zaleznosci tych dwoch spraw? Czy mając guza piersi powinno się unikać tego typu zabiegów?

Nie ma doniesień naukowych omawiających związek pomiędzy laserowym wybielaniem zębów,a chorobą nowotworową.Wskazane wyrażenie zgody na tego typu zabieg przez lekarza onkologa,który się Panią opiekuje.