Czy wyciąg z ostropestu plamistego pomoże przy krwawieniu z nosa?

W ciagu dwoch ostatnich miesiecy bardzo czesto wystepuje u mnie krwawienie z nosa. Przebywam za granica, lekarz odeslal mnie z kwitkiem bez zadnych badan. W miedzyczasie przed kolejna proba zainteresowania lekarza zaczelam stosowac ostropest plamisty w postaci naparu poniewaz krwawienia sa uciazliwe, w internecie przeczytalam, ze to moze pomoc i mam taka nadzieje. Czy nie zaszkodze sobie tym? Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz.

To prawdopodobnie problem miejscowy na przegrodzie nosa. Zapylenie w pracy,zasychanie błony śluzowej nosa, strupy,dłubanie brudnymi paluchami w nosie itd.. niech przyślą Ci z Polski Sulfarinol do nosa i olejek sezamowy w spreju do nosa. Stosuj to 2 razy dziennie na przemian i nie dłub już tam. Przyjedź w wolnej chwili.