Czy wyciek spermy po wytrysku świadczy o jakiejś nieprawidłowości?

Witam! Mam 23 lata i następujący problem. Po każdym wytrysku, gdy opadnie podniecenie z członka wycieka jeszcze pewna ilość spermy. Czym może być to spowodowane?
23 LAT ponad rok temu

Witam!
Opisana przez Ciebie sytuacja nie świadczy o żadnej nieprawidłowości. Część spermy wydostaje się z penisa pod ciśnieniem, w momencie najwyższego uniesienia, właśnie w postaci wytrysku. Pozostałe, zwykle niewielkie ilości nasienia mogą wypływać jeszcze przez jakiś czas od wytrysku także po ustąpieniu erekcji.

Pozdrawiam