Czy wydzielanie się mleka utrudni zajście w kolejną ciążę?

Witam.mam 43 lata.prawie 1,5roku temu urodziłam synka.nigdy go nie karmiłam piersią,nawet w szpitalu(za płaskie brodawki)pokarm oczywiscie ściągałam.minelo już 1,5 roku a ja nadal jak ścianę brodawki to wylatują spore krople mleka.czy zajdę w ciąże czy będę z tego powodu miała problemy zeby zajść?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć poziom prolaktyny i udac się do ginekologa