Czy wyglądam szczupło?

Witam, jestem chlopakiem mam 16 lat.Bardzo wazne jest dla Mnie czy wygladam szczuple i wlasnie nie wiem.Mam 174 cm wzrostu.Biodra-86cm,uda-56cm,talia-75cm,lydka-38cm.Prosze o szybká odpowiedz. Czy jest konieczna potrzeba zmienienia czegos ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma norm na: obwód ud, bioder i łydek, stąd nie jestem w stanie odnieść tych informacji do wartości referencyjnych.
Przy znajomości wieku, masy ciała i wzrostu mógłbym jedynie określić wskaźnik BMI na podstawie, którego można wnioskować czy mamy do czynienia z prawidłową budową ciała, otyłością czy też niedowagą. BMI

Witam, trudno jest mi powiedzieć czy wyglądasz szczupło, ponieważ po wymiarach nie mogę tego stwierdzić. Nie wiem jaka jest też Twoja masa ciała. Obwody masz prawidłowe. Pozdrawiam.