Czy wykonać tomografię komputerową?

Czy po powaznym wypadku glowy jest wskazane robic co jakis czas tomograf??czy jest mozliwe ze zacznie sie cos dziac po kilku latach po wypadku??czy tomograf jest szkodliwy??

Witam!
Bez wypadku po kilku latach także może się "coś dziać". Przy tomografii komputerowej wykorzystuje się promieniowanie Rentgena, a ono jest szkodliwe w odpowiednich okolicznościach i przy "przedawkowaniu".
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.