Czy wykonać USG jeszcze raz?

http://forum.abczdrowie.pl/pytania-do-specjalistow/786217,wlokniak-na-usg-piersi?v=c47b26470fc3bc4aae58b84b1603d344 dostałam odpowiedz żeby zrobić USG piersi po miesiączce. Ostatnie USG wykonałam tydzień po miesiączce niecały miesiąc temu czy mimo to wykonać jeszcze raz USG?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Skoro tak zalecili Pani specjaliści ginekolodzy, sugeruję wykonanie USG jeszcze raz. Badanie proszę jednak wykonać bezpośrednio po miesiączce.