Czy wykonać usg węzłów chłonnych?

Witam kilka tygodni temu odkryłam guzek niedaleko podstawy szyi gdzies ok2cm między ściegnami. guzek jest twardy przeskakuje pod palcem może mieć ok.1cm znika gdy skręce głowę w lewo jak by się chowal pod sciegnami powodu ciazy jestem bardzo przewrazliwona badania krwi są w porządku ldh 130 crp 8,2, ob 28 przez ciążę podobno czy ten guzek to może być wezel chlonny czy wykonać usg węzłów chłonnych czy tylko obserwowac czy się nie powiększa lekarz rodzinny nawet nie zbadał guzka na wizycie

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić objaw lekarzowi prowadzącemu ciąże , po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.