Czy wykonać zabieg usunięcia hemoroidów, gdy mam miesiączkę?

Dzień Dobry.14 września mam iść do szpitala ale dostałam miesiączki no i zabiegu usunięcia hemoroidów niezrobią.Każą iść po nowe skierowanie,byłam u lekarza rodzinnego i powiedziała że ona nie może wystawić tylko ten lekarz co wystawiał.A wystawił chirurg i jeśli przez miesiączkę niewykonają zabiegu to czy chirurg może dać drugi raz skierowanie do szpitala na oddział chirurgiczny w celu usunięcia hemoroidów.

I chirurg i lekarz rodzinny bez problemu może wystawić kolejne skierowanie na zabieg wycięcia hemoroidów w Pani przypadku.

Lek. Jan Bujok Chirurgia

Witam
W chirurgii niechętnie wykonujemy zabiegi podczas krwawienia miesięcznego ze względu na wzmożone ryzyko krwawienia po operacji. Dodatkowym czynnikiem, który przemawia za odroczeniem zabiegu o tydzień jest obniżenie probu bólowego u kobiet występujące podczas miesiączki, co oznacza, że dolegliwości bólowe po zabiegu będą trudniejsze do opanowania. Chirurg bez problemu może wystawić drugie skierowanie na Oddział Chirurgiczny w celu operacyjnego leczenia hemoroidów.
Z wyrazami szacunku
Jan Bujok

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ars Estetica

Oddział w Warszawie
Al. Jerozolimskie 56C
tel. + 48 2... Pokaż 02
mail: warszawa@arsestetica.pl

Oddział we Wrocławiu
ul. Powstańców Śląskich 56a/2
tel. + 48 7... Pokaż 993
mail: wroclaw@arsestetica.pl