Mężczyzna , 35 lat Witam, Pawel 35l. Moje wyniki morfologii na dzien 10-01-2017 to: leu:2,57/ery 4,2/plt 85/lim 1,15/neu 1,14 inne tez sa zle. Ten stan stopniowo sie pogarsza od ponad roku. Wynik na Helicobacter po gastroskopii: przepisano mi: duomox,metronidazol polpharma,ipp czytalem, ze maja duzo skutkow ubocznych. 1. Co z tym poczac, leczyc helicobacter czy robic biopsje szpiku? 2. Wyleczenie helicobacter poprawi moje wyniki morfologii?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie krwi – Morfologia krwi to badanie krwi, które jest bardzo popularnym narzędziem diagnostycznym. Zarówno morfologia krwi, jak i pomiar cholesterolu czy Biopsja – Biopsja polega na wycięciu fragmentu tkanki narządu bądź guza, który po odpowiednim przygotowaniu poddawany jest oględzinom mikroskopowym. Badanie pełni bardzo ważną rolę w diagnostyce nowotworów, choć jego przydatność nie ogranicza się wyłącznie w diagnostyce i leczeniu osób cierpiących na raka.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: