Czy wymioty mogą być spowodowane rzuceniem nałogu?

Witam, od tygodnia towarzyszą mi bardzo dziwne objawy. Początkowo myślałam, że to zwykła grypa. Przez pierwsze trzy dni utrzymywał się stan podgoraczkowy, w nocy gorączka z dreszczami, następnego dnia pojawiło się zapalenie pęcherza. Zaczęłam stosować dafurag max. Od trzech dni wymiotuje po każdym posiłku. Ciąża jest niemożliwa. Od 5 dni nie palę papierosów, czy wymioty mogą być spowodowane rzuceniem nałogu?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.