Czy wynik b-HCG wskazuje na ciążę?

BETA HCG 6 CZY TO CIĄŻA? Witam. Mam 19 lat. Miesiączka spóźnia mi się o 6dni, dwa dni temu nie wytrzymałam z nerwów i poszłam do laboratorium wykonać test ciążowy z krwi. Wyniki odebrałam tego samego dnia, mój wynik przy laboratoryjnych normach 3 tydzień 5 do 50 mIU/ml 4 tydzień 5 do do 426 mlU/ml. Czy to ciąża? Moje cykle są regularne i trwają 27 dni. Liczę na szybką odpowiedź, dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje powtórzyć oznaczenie i koniecznie udac się do ginekologa