Czy wynik badania ciśnienia ocznego wyklucza jaskrę?

Witam, na ostatniej kontrolnej wizycie u okulisty moje ciśnienie w oczach wynosiło 20 i 21. Rok temu ciśnienie to wynosiło odpowiednio 16 i 17. Dno oka w badaniu bez zastrzeżeń. Okulista bez dodatkowych badań stwierdził, że nie mam się czym przejmować. Bardzo się jednak martwię. Czy mogę być spokojna czy powinnam wybrać się na dodatkowe badania by wykluczyć/potwierdzić ewentualną jaskrę? Dodam,że mam 27 lat. Od paru lat przyjmuję Nasometin(steryd miejscowy do nosa) w związku z triadą aspirynową

Witam te wyniki o niczym nie świadczą ani za śni przeciw. Zbadać Tp 8 rano lub przy Tp jaskrową. Pole widzenia Oct lub GDX gonioskopiuj dno oka lub foto nerwów wzrokowych lub rysunek tacz n. II.oraz CCT. Pozdrawiam serdecznie