Czy wynik badania D-dimer 723 ng/ml jest prawidłowy?

Dzień dobry, mój wynik badania D-dimer to 723 ng/ml. W oczekiwaniu na termin badania USG żył kończyn dolnych proszę o odpowiedź, czy ten wynik jest mocno niepokojący. Co mogę zrobić zanim zostanę poddana ewentualnemu leczeniu? Jakiego leczenia (leków) mogę się spodziewać? Z góry dziękuję za odpowiedź . J

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie.objawy? konieczne jest wykluczenie procesu Zakrzepowo zatorowego a jakieś inne choroby? leki na stałe ?