Czy wynik badania endometrium po ambrazji jest prawidłowy?

Witam. Mam 35 lat, dwa porody za sobą . Z racji przyrostu endometrium miałam wykonany zabieg ambrazji, trzy dni przed okresem.Miesiączka o czasie po zabiegu.Otrzymałam wyniki , proszę o informację czy są prawidłowe i ewentualnie jakie leczenie mnie czeka. Prawidłowy endocervix oraz polipowate fragmenty sekrecyjnego endometrium z ogniskami rozrostu prostego bez apatii. Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza obserwacja i odpowiednia kontrola. Być może warto jest wykonać badania hormonalne . Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego