Czy wynik badania krwi cpo 75 mg/dl jest prawidłowy u 34-latki?

Dzień dobry. Jestem w 25 tygodniu ciąży i robiłam badanie krzywej cukrowej jestem umówiona na wizytę u lekarza ale trochę się denerwuje,że jest coś nie tak . Pierwszy wynik wyszedł mi cpo 75 g glukozy drugi wynik po godz wyszedł 88 mg/dl, natomiast trzeci po 2 godz wyszedł 109 mg/dl. Moje pytanie brzmi, czy to są prawidłowe wyniki badania, co to oznacza?

Lek. Tomasz Budlewski

jaki jest wynik na czczo? pozostałe mieszczą się w granicach normy.