Czy wynik badania USG ciąży jest prawidłowy?

Dzień dobry, usg ciąży wykonanie w 11 4, nt 1,6mm a crl 47,8 mm, lekarz nył małomowny, powiedział tylko zdawkowe OK. Mam prawie 36 lat, czy naprawdę jest wszystko dobrze??? Martwię sie...

Absolutnie to nie wystarczy. W Pani wieku powinien być wykonany pełny test, gdzie oprócz USG oznacza się poziom PAPPA i BETAHCG. I na tej podstawie wylicza ryzyko trzech trisomii: zespołu Downa, Edwarda, Patau.