Czy wynik badania USG wskazuje na ginekomastię?

Witam. Mam podejrzenie ginekomastii. USG wykazało tkanke gruczołową ok. 51x10x43mm (bez tworow patologicznych i cech naciekania). Bolesne przy ucisku. Posiadam skierowanie do Endokrynologa, lecz terminy na NFZ sa dopiero na wrzesien. W zwiazku z tym pytanie jest nastepujace: Czy idąc do Endokrynologa prywatnie, jest możliwość dalszego leczenia w ramach NFZ, czy jednak wybierac prywatna wizyte, dalsze leczenie ew. "ginekomastii??" leczyc prywatnie? Pozdrawiam.

Witam serdecznie, oczywiście jest możliwość dalszego leczenia na NFZ. Wszystko zależy od ewentualnego zakresu zabiegu po konsultacji ginekologicznej. Zapraszam na konsultację chirurgiczną. 600086240/501784896.
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski

Wybierając wizytę prywatną u endokrynologa , wszelkie badania i leczenie nie będą objęte refundacją NFZ. W takiej sytuacji warto umówić się do onkologa , bez skierowania. W poradni chorób piersi otrzyma pan konsultację i leczenie.