Czy wynik badania wskazuje na wodogłowie?

Czy wynik badania może świadczyć o wodogłowiu? Obraz mózgowia w badaniu USG prawidłowy , zmian ogniskowych nie stwierdza się . Przestrzenie przymózgowe minimalne poszerzone do 0,8-1mm. Układ komorowy poszerzony, komora prawa grubości 16,1mm, lewa ma 15,7mm. Szerokość dwukomorowa 44,6mm, wskaźnik komorowo-półkulowy 0,39. Sploty naczyniówkowe bez zmian.

Nie wiem na jakim etapie jest diagnostyka, w kier. czego i dlaczego w ogole zalecono wykonanie USG i kogo on dotyczy. Nie pomogę. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.