Czy wynik badania wzroku był miarodajny?

Witam, córka(3 latka) w zeszłym miesiącu miała zakraplanie atropiną i badanie wzroku. Dostała moce szkła. Narzeka, że źle widzi i boi się chodzić po schodach w tych okularach. Zastanawiam się, czy wynik badania był ok. Czy dopuszcza się ponowne zakraplanie Atropiną w celu ponownego badania po tak krótkim czasie?

Witam.Atropina nie jest toksyczna tylko długo działa. Chodzenie po schodach może być utrudnione z innych powodów niestety nie wiem jakie są moce i ile wyszło po Atr. Okulary mogą być krzywe a szkła mogą być osadzone skośnie. Czy okularki mają gumkę z tyłu? Czy korekta jest cylindryczna? Pozdrawiam serdecznie