Czy wynik beta hcg może oznaczać ciążę?

Czy mogł wyjść taki wynik beta hcg Wspolzylismy z mężem kilka razy bez zabezpieczenia w dni plodne również, wczoraj bardzo pobolewał mnie brzuch do miesiączki jest jeszcze kilka dni nie wiem ile dokładnie ze względu na to iż nie mam ostatnio regularnych cyklow. Bardzo bolą i mrowia mnie piersi brodawki i sutki są czule dziś zrobiłam beta hcg wynik to <1.20. Czy jest sens powtarzać test za dwie doby?

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie ma sensu ponieważ pierwszy wynik jest ujemny. Sugeruję poczekać jeszcze tydzien- dwa i wtedy przy braku miesiączki wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam