Czy wynik betaHCG wskazuje na kolejną ciążę?

Witam! Bardzo proszę o interpretację wyników badań betaHCG. Mianowicie dziś odebrałam wynik i jest następujący: 3013,840 mlU/ml. Co to w ogóle oznacza? Sama nie wiem, w jaki najlepszy sposób nożna go odczytać? Dodam, iż 15 stycznia miałam ostatnią miesiączkę, kolejną powinnam dostać 15 lutego. Ważne jest to, że karmię piersią w tej chwili. Czy to możliwe, że jestem ponownie w ciąży? Pozdrawiam.

Witam!

Przedstawiony wynik może sugerować ciążę. Stężenie beta-hcg może być odpowiednie dla ok. 5 tygodnia ciąży. Proponuję zgłosić się do ginekologa w celu potwierdzenia przypuszczeń. Pozdrawiam serdecznie!