Czy wynik cytologii jest prawidłowy?

Stwierdzono u mnie stan przedrakowy szyjki macicy, zakwalifikowano mnie do operacji, która odbyła się 04.04.2010. Nie współżyłam od operacji, ponieważ bardzo się boję. Obecny wynik cytologi z pochwy to drugi stopień, czy wynik cytologi jest prawidłowy?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie.

Nie możemy odpowiedzieć na Twoje pytanie, ponieważ dotyczy prośby o interpretację wyników badań.
Skonsultuj wyniki ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Ciebie i mając możliwość przeprowadzenia ewentualnych badań, będzie mógł właściwie je zinterpretować i ocenić Twój stan zdrowia.