Czy wynik D-Dimer-ów nie jest za wysoki?

Witam ... moje wyniki badań to INR 1.07 ( Norma 0.8-1.2), PT 13.9 ( Norma to 12-16), APTT 28.8 ( norma 24 - 35), RATIO 0.96 ( norma 0.8 - 1.2) a D-DIMER 399 ( Norma <500). Biorę tabletki antykoncepcyjne AZALIA, jednoskładnikowe. Czy wyniki są w normie? Czy powinno mnie coś zaniepokoić? Czy wynik D-Dimer-ów nie jest za wysoki? Czasami mam wrażenie ciężkości nóg, i nie wiem czy jest to powód do niepokoju. Biorę Diohespan Max .

Lek. Paweł Szadkowski

Wyniki są w normie. Nie ma powodu do niepokoju. Poziom D-dimerów jest w normie.