Czy wynik EEG świadczy o tym, że mam padaczkę?

Witam, po tabletkach odchudzających zemdlalam rozcielam głowę dostałam ataku padaczki której nigdy nie miałam, pogotowie zrobiło mi badania tomografie głowy, rezonans magnetyczny, badanie eeg po nieprzespanej nicy oraz zwykłe, i Pokazuje odpowiedź fotoparoksu, która pokonała bodziec mniej niż pół sekundy, a w eeg po nieprzespanej nocy wyszło Zaostrzona aktywność w rejonach ciemieniowych występuje u 2%zdrowej populacji. Wszystko działo się w UK, bardzo proszę o odpowiedź czy ten wynik z eeg świadczy o tym, że mam padaczke? Anna 32

Sam opis EEG świadczyć może jedynie o nadwrażliwości na fotostymulację / warto unikać jaskrawych migających świateł, dyskotek etc.. okulary lekko przyciemniane../
Trudno odpowiedzieć bez badania Pacjenta ...
Ważny ogólny stan, tryb życia, inne schorzenia Pacjenta, wyniki badań laboratoryjnych. Ważny regularny sen i zdrowe regularne posiłki, unikanie alkoholu, używek, ograniczenie kofeiny..
Pozdrawiam i zapraszam