Czy wynik FT4 nie jest zbyt wysoki?

Witam.jestem w 8tyg ciąży. Miałam robione badanie TSH 1,41uU/ml i FT4 19,81 pmol/l. Czy fT4 nie jest za wysokie? Ginekolog twierdzi ze wyniki ok ale norma w 1 trymestrze ciąży jest do 19,6. Czy mam się czym martwic i konsultowac to z kimś jeszcze no ostatnio mam kolatania serca i nie wiem czy to od tego.

Szanowna Pani, proszę zaufać lekarzowi prowadzącemu. Wynik mieści się w granicach błędu diagnostycznego. Zawsze może Pani powtórzyć badanie.