Czy wynik gastroskopii jest powodem do niepokoju?

Witam. Proszę o interpretację wyniku badania gastroskopii. Przełyk bez zmian. Linia Z nierówna, płaska położona powyżej faldów żołądkowowych w odległości 40 cm od linii siekaczy z nieregularnymi wpustkami śluzówki żołądka długości do 2 cm. Wpust luźny w inwersji 2 cm. W jeziorku treść ślinowa żołądek podatny na insuflacje. Błona śluzowa dna i trzonu żołądka różowa ogniskowa z cechami zaniku. W okolicy nieregularne zaczerwienionrgo odzwiernika drobne nieregularne nadżerki opuszka i część zstepujaca dwunastnicy bez zmian.

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie objawy? jakie dolegliwości? czy pobrano wycinki? jaki wynik testu ureazowego? proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyższe badanie.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.