Czy wynik glukozy 75g oznacza cukrzyce ciążową?

Witam proszę o pomoc ...wczoraj odebrałam wynik glukozy 75g i mój ginekolog stwierdził że mam cukrzycę ciążową jestem w 11 tyg.ciąży na czczo miałam 99mg po 1 godz.175mg, a po 2 godz.79mg,bardzo proszę o odpowiedż czy naprawdę mam cukrzycę .Pozdrawiam Wioletta odp.proszę na meila kojot 100@buziaczek.pl

Wyniki spełniają kryteria rozponania . Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego ciąże . Zalecam również wizytę u lekarza diabetologa. Pozdrawiam