Czy wynik i przyrost bHCG jest prawidłowy?

Witam, w 24 dniu cyklu wykonałam test ciążowy, który wyszedł pozytywnie. W tym samym dniu wykonałam również badanie bhcg, którego wynik wynosił 16mlU/ml po 8 dniach wykonałam ponownie badanie i wynik wyniósł 242mlU/ml. Doda, że data ostatniej miesiączki to 19.03.17r. A cykle mam 28 dniowe. Czy to nie za mały przyrost bhcg i nie za niski wynik jak na 5 tydzień ciąży?

Lek. Katarzyna Szymczak

Faktycznie przyrost mały i niski wynik jak na 5 tydzień ciąży, konieczna jest wizyta u ginekologa i usg.
Pozdrawiam