Czy wynik krwi bhcg o wysokości 1950,00 oznacza ciążę?

Witam, chciałam sie dowiedziec czy wynik krwi betahcg o wysokosci 1950,00 oznacza ciążę? tydzien temu mialam 75,5 a po tygodniu tak wzrosło . proszę o szybka odpowiedz :)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik może oznaczać ciążę. Proszę jednak pamiętać, że ciąża nie jest jedyną przyczyną wzrostu hormonu beta-hCG we krwi. W celu potwierdzenia ciąży proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.