Czy wynik krzywej insulinowej dziecka jest prawidłowy?

Witam. Mój 10 letni syn miał zrobioną krzywą insulinową ze względu na otyłość wynik : na czczo : 11,9 uU/ml, po 1 godzinie po podaniu 75 g glukozy : 46,7 uU/ml , po 2 godzinach po po daniu 75 g glukozy 48,0 uU/ml .Czy wynik jest prawidłowy ? Czy wynik jest prawidłowy?

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania wyników oznaczenia poziomu glukozy ciężko coś więcej powiedzieć. wyniki mogą świadczyć o zbyt dużym wydzielaniu insuliny, proszę koniecznie zgłosić się do lekarza zlecającego powyższe badanie.