Czy wynik TK węzłów chłonnych może świadczyć o wznowie nowotworu?

Witam. Miałam tomografię komputerową i w opisie jest napisane :tkanka tłuszczowa lewego dołu pachowego obecnie "brudna"-objaw nowy, zmiany sięgają do tkanki podskórnej. Pojawiły się również pojedyncze drobne węzły do 5mm. (Dodam że w 2004r. Miałam operację na raka piersi a w 2011r. Nastąpiła wznowa węzłów chłonnych śródpiersia wnęk nad i podobojczykowych.) Moje pytanie jest takie czy objaw nowy może być wznowa?

Witam , może być wznową , ale nie musi , bo może być np.blizną pooperacyjną! Bez zbadania nie jestem w stanie powiedzieć nic więcej! Proszę omówić sprawę z onkologiem prowadzącym! z.żurawski