Czy wynik tomografii głowy wyjaśnia przyczynę bólu głowy?

Opis tomografu aby aby znaleźć przyczyne bólu glowy: Badanie TK uwidoczniono mózgowie bez zmian ogniskowych. Uklad komorowy nieprzemieszczony, nieuciśnięty, nieposzerzony symetryczny. Przestrzenie plynowe przymozgowe w normie. Zaznaczona asymetria unaczynienia w okolicach czołowo-ciemieniowych może sugerować malforacją naczyniową po str. Prawej. Co to znaczy proszę o konkretną odpowiedź. Dodam że eeg wyszło z zapisem fal ostrych z napadowością.

Witam!
Malformacja naczyniowa może dawać zmiany w EEG, może też być ogniskiem zmian padaczkowych. Badanie powinien obejrzeć neurochirurg!
Powodzenia
W. Łuczkowski.