Czy wynik TSH 3,80 w ciąży to nieczynność tarczycy?

Jestem w 34 tyg ciąży. W 32 tyg trafiłam do szpitala gdzie podczas badań zdiagnozowano niedoczynność tarczycy (tsh 3,80) Lekarz przepisał mi lek Letrox 50. Dziś miałam wizytę u lekarza prowadzącego ciąże, który przyjmuje w innej placówce. Lekarz stwierdził że nie ma tu mowy o niedoczynności taczycy, ciąża przebiega prawidłowo, na wadze też przybieram prawidłowo. Kazał mi zapomnieć o tym co powiedzieli mi w szpitalu przestać brać lek. Bardzo proszę o radę co powinnam zrobić?

Dzień dobry,

dla pewności proszę powtórzyć badanie i z wynikami pójść do endokrynologa.Nie można na jednym badaniu opierać diagnozy, tarczyca to bardzo ważny hormon i w przypadku jakiegokolwiek podejrzenia nalezy to skontrolować.

pozdrawiam !