Czy wynik TSH jest powodem do dalszej diagnostyki?

Mam 29lat. Ostatnio robiłam badanie TSH i wyszło mi 2,29 gdzie widełki wynoszą od 0,27 do 4,20. Czy mam powody żeby wykonać jakieś dodatkowe badania? Czy wynik w połowie normy powinien być powodem do zmartwień?

Lek. Paweł Szadkowski

Pani wynik jest w normie, jeśli nie ma Pani żadnych niepokojących objawów, nie ma potrzeby wykonywać dodatkowych badań.