Czy wynik usg i wynik mammografii mogą się różnić?

czy wynik usg i wynik mammografii mogą się różnić? który z nich jest wiarygodniejszy, i czy możliwe ze usg wykazało torbiele, a mammografia nie? proszę o odpowiedz, boje się

Tak może być, bardziej dokładnym badaniem dla kobiety po 50 rż jest jednak mammografia. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.