Czy wynika to ze specyficznego ułożenia nerwu trójdzielnego?

Proszę o opinię. 3 lata temu wszczepiono mi 2 implanty w dolnej prawej szczęce, po zabiegu neuralgia. Implantów w górnej szczęce już nie wstawiałam. Obecnie mam most ceramiczny z lewej strony. Wszystko ok. Traktuję zęby jak swoje. Następnie założono mi most na górną prawą stronę. Od 9 tygodni most jest umocowany na czasowo ponieważ cały czas go czuję (mrowienie, uczucie ciała obcego). Lekarz mówi, że są to moje subiektywne odczucia. Czy wynika to ze specyficznego ułożenia nerwu trójdzielnego?

Objawy czuciowe są zawsze subiektywne, tego nie można wybadać i opieramy się zawsze na tym co mówi pacjent. Sformułowanie stomatologa sugeruje, że Pani udaje/ wymyśla? raczej należy się zastanowić czy wszystko zostało prawidłowo założone. Jeżeli wystąpiły objawy czuciowe należy zweryfikować leczenie stomatologiczne i zastosować takie by neuralgia i inne zaburzenia czuciowe nie występowały.